Одеяло ПРИРОДА "MEMBRANA PRINT" HARMONY (350 г/м2)

Артикул: 1953976

Отзывов: 0

0% Экономия: 0 UAH

Есть в наличии

1 548 UAH 0 UAH

Описание товара

Тканина мікрофібра - Membrana Print - це високотехнологічна тканина, розроблена в сучасних лабораторіях, з високим коефіцієнтом зв'язку між волокнами. Головна особливість цієї тканини в тому, що з внутрішньої сторони вона оброблена спеціальним ультразвуковим коландером, що створює ефект мембрани. Гідність такої тканини - пропускати всередину вироби трохи більше повітря, ніж випускає назовні. Створюється певний повітряний ефект, який робить ковдру і подушку більш об'ємними, легкими, ніжними. Membrana Print - це тканина нового покоління: оксамитова, еластична, ніжна і дуже міцна.

Вперше ультратонкі поліефірні волокна винайшли в 1974 році одна з американських компаній, яка тісно співпрацювала з НАСА, для одягу космонавтів.

Успіх нового наповнювача перевершив всі очікування:

• надзвичайно легкий;

• теплий;

• повітропроникний, який не боїться вологи.

Це був інноваційний матеріал, який зробив прорив у технологіях щодо поліпшення теплових якостей одягу. У той час цей наповнювач був широко відомий під торговою маркою Thinsulate, що в перекладі з англ. - буквально "тонкий утеплювач". Він являє собою високосиліконізованне поліефірне волокно, яке скручене по спіралі. Що таке Тинсулейт в якості наповнювача? Весь секрет у тонкощі волокна, їх товщина менше 15 мікрон, що в понад 50-ти разів менше людської волосини.

Завдяки цьому вдалося знизити теплопередачу тепла від людини в навколишнє середовище і цим зберегти тепло. Ультратонкі волокна і сьогодні вважаються одним з кращих синтетичних матеріалів світу: пуховики з цього матеріалу використовують в найсуворіших кліматичних умовах по всьому світу рятувальники, поліцейські, спортсмени; спальні мішки та ковдри з цього матеріалу по комфорту і теплоті не гірше гагачого або лебединого пуху. Ковдри і подушки з цього матеріалу легко перуться і швидко сохнуть, зберігають свої первинні властивості.

 

Зовнішня тканина: 100% Microfibra Membrana Print

Наповнення: 70% ультратонкі поліефірне волокно ідентичне натуральному пуху, 30% поліефірне волокно «Double Air Ball»

Вага наповнювача: 350 г / м²

 

Догляд:

Догляд

Рейтинг товара:

Добавить отзыв

(на сайте не публикуется)

Оставьте свой отзыв о товаре.

Видео

Похожие товары